790-782-441
Swarzędz

Przykłady zastosowania automatów

Bardzo przydatnym i często stosowanym rozwiązaniem są automaty których zadaniem jest wysyłanie przypomnień, przy spełnieniu określonych założeń. Dla przykładu: wystawiam fakturę proforma z terminem płatności 14 dni, do tej pory 4 dni przed końcem terminu wysyłałem do klienta przypomnienie. Klientów zaczęło się mnożyć, a pilowanie terminów było zbyt czasochłonne. Po wykonaniu aplikacji, automat sam wysyła do klientów wiadomości, inne 4 dni przed terminem, inne w dniu terminu płatności a jeszcze inne po przekroczeniu terminu płatności.

Przykłady zastosowania automatów

  • Przypomnienia o płatnościach
  • Przypomnienie o wygasającej umowie
  • Przypomnienie o końcu ważności konta w serwisie
  • Przypomnienie o nowych wiadomościach w portalu

Przy pomocy zaprogramowanych automatów, można uniknąć monotonnego ręcznego wypełniania dokumentów. Raz dodane informacje o kliencie można później użyć do wygenerowania dokumentów np fakturę proformę, umowę, zamówienie, kosztorys itd. Automatyczne rozwiązania są bardziej dokładne niż człowiek, raz dobrze wprowadzone dane pozwolą nam na ich dalsze użycie w poprawnej formie. Nie poprawne wprowadzenie newralgicznych danych uprzykrzyło już losy wielu firm, używając automatu masz pewność, że nie zrobisz literówki w adresie dostawy oraz że poprawnie wprowadzisz numer konta na który klient zapłaci Ci za usługę / towar.

Przykłady zastosowania automatów

  • Generowanie kosztorysów
  • Generowanie umów
  • Generowanie faktur proforma
  • Zestawienia faktur

Można tak zaprogramować automat, aby generował bardzo rozbudowane oferty w postaci plików .pdf Dla przykładu właściciel aplikacji wybiera w panelu zarządzania ofertamie których produktów / usług ma dana oferta dotyczyć, którego klienta, jakie klientowi zaproponować rabaty ( i czy w ogóle ) itd. Plik można zaaranżować graficznie aby wyglądał jak wygenerowany ręcznie. Klient który przyjmie ofertę doceni jej formę, a właścicielowi aplikacji stworzenie ładnie dopasowanej oferty nie zajmie więcej niż kilka kliknięć. Całą aplikację można wyposażyć w możliwość wysyłania dokumentów .pdf w postaci maila który również może zostać odpowiednio dopasowany graficznie.

Praktycznie każdy projekt stworzenia automatu jest inny i specyficzny. Zachęcamy do opisania swoich potrzeb oraz dostępnych materiałów. To pozwoli mi na stworzenie oferty poglądowej oraz do opisania możliwości i funkcji proponowego automatu.Zachęcam do kontaktu i omówienia projektu.

Czym są automaty?

Automaty które oferujemy, są internetowymi aplikacjami które automatyzują wykonywanie monotonnych i powtażalnych zajęć

Automat może Ci pomóc przy porównywaniu cen, generowania umów, faktur i innych firmowych dokumentów, może wysyłać maile z przypomnieniem do klientów którzy zalegają z zapłatą, może też cyklicznie analizować dane. Automaty piszemy wg wytycznych klientów, co pozwala nam na dopasowania aplikacji do potrzeb.