790-782-441
Swarzędz

Zlecenia programistyczne i inne.
PHP, MySQL, HTML5, CSS3, JS & jQuery


Z przyjemnością podejmuję się nietypowych zleceń. Znam technologie umożliwiające wprowadzanie zmian, poprawek oraz kodowania od nowa. Programuję głównie w języku PHP. Do obsługi bazy danych wykorzystuję MySQL wraz z panelem phpMyAdmin ( mam też doświadczenie w MsSQL. Znajomość czystego SQLa pomaga mi się zaadoptować praktycznie w każdym środowisku relacyjnych baz danych ). Po stronie klienta do wyświetlania danych używam HTML 5 z zastosowaniem zasad xHTML, CSS 3 - style oraz Java Script ze szczególnym uwzględnieniem środowiska jQuery.

Na życzenie klienta przeanalizuję sytuację / problem i zaproponuję rozwiązanie. Mogę zakodować dodatkową funkcjonalność na Twojej stronie, zmienić działanie już obecnych modułów, usunąć zbędne lub zasugerować lepsze. Kodowaniem zajmuję się już od ponad 10 lat. Doświadczenie zebrane w trakcie pisania licznych stron, serwisów, aplikacji i pojedyńczych skryptów, pozwala mi zapobiegać przyszłym problemom. Potrafię się jednak dostosować do wymagań klienta. Jeżeli zaproponowane rozwiązanie ma być możliwie najtańsze - robię tylko to co potrzeba i nic więcej - oszczędzając swój czas oraz pieniądze mojego klienta. Natomiast jeżeli jest potrzeba zrobienia czegoś nadzwyczaj dobrze - jestem gotów by podjąć się wyzwania i na pewno dam z siebie wiele, spełniając potrzebę najbardziej wymagającego klienta.

Najbardziej lubię podejmować się zadań, których wcześniej nie wykonywałem. Taka sytuacja stawia przedemną nowy próg do przekroczenia. Dzięki takim zleceniom oprócz samodoskonalenia poszerzam portfolio o unikaty i perełki jakimi mogą pochwalić się nieliczni.

Jak wiadomo z praktyki, zakodowanie lub zaprojektowanie niektórych drobnych elementów na stronie, zajmuje więcej czasu niż stworzenie całej strony. Głównie, mowa tu o ukrytych dla oczu użytkownika mechanizmach. Zabezpieczenia antybotowe, rejestrowanie zachowań użytkownika na stronie czy nawet obkodowanie rozszerzonych formularzy. Czas wykonania a co za tym idzie koszt, zależy też od podatności na zmiany Państwa obecnych rozwiązań, czyli sposobu w jaki została zakodowana strona. Z uwagi na to podawanie cennika mija się z celem a ja z chęcią przeanalizuję i wycenię każde Państwa życzenie.