790-782-441
Swarzędz
Przed

Przykładowe propozycje odnowienia stron

Po

Na podstronie na której się Państwo znaleźli, będziemy przybliżać temat odnawiania starych stron i przekształcania je na nowe. Omówimy możliwe warianty, ponieważ nie każdą stronę opłaci się przerobić, i taniej lub bardziej efektywnie będzie stworzyć nową. Dla zobrazowania pokazujemy propozycje przeróbek stron, po lewej przed, po prawej po przeróbce. Pokazane projekty nie stanowią naszego portfolio a jedynie obrazują możliwości zmiany koncepcji strony.

Przeróbki i poprawki czy nowa strona?

To zależy od kilku czynników. Jeżeli strona odpowiada wizualnie właścicielowi, a jedynie chce poprawić jej drobne elementy, opłaca się stronę przerobić. Natomiast przy dużej ilości zmian np graficznych, zmianie ulega kolorystyka strony co powoduje że efekt wizualny takich przeróbek nie zawsze odpowiada naszym oczekiwaniom. Zmieniamy jeden element, inny przestaje pasować. Zmieniamy drugi, to trzeci nie pasuje i tak w kółko. Osobom chcącym znacząco zmieniać wygląd strony, zalecamy wprowadzenie nowej szaty graficznej. Nowa grafika to koszt od 0 zł do 250 zł, a koszt wdrożenia nowej grafiki zapewne będzie mniejszy niż koszt wykonania żmudnych przeróbek - w przypadku kiedy ma ich być wiele.


Zapytaj o możliwość przerobienia strony

Czy nadszedł już czas na nową stronę?

Jeżeli strona internetowa stanowi ważną część oferty, lub w inny sposób jest ważnym elementem firmy - warto ją co kilka lat odnowić. Przede wszystkim zapytaj znajomych o opinię, czy podoba im się obecna strona lub czy mają jakieś sugestię. Możesz też poprosić o zdanie klientów z którymi masz lepszy kontakt ( a przy okazji będziesz miał pretekst do nawiązania relacji z klientem ). Czasami wystarczy na stronie dodać kilka elementów jak formularz kontaktowy czy też zmienić skrypt galerii na nowoczesny lub po prostu poprawić błędnie działający kod. Zachęcam do kontaktu bardzo chętnie podpowiem jakie są możliwości w Państwa przypadku.

Czy na mojej stronie można dodać...?

Nie ma sztywnej zasady kiedy i co da się zrobić. Nie będę pisał jak koledzy po fachu, że poradzę sobie ze wszystkim, bo tego nikt nie może obiecać. Często potrafię jednak podczas rozmowy z klientem ustalić szczegóły techniczne propozycji wdrożenia które pozwalają mi stwierdzić czy pomysł jest możliwy do realizacji oraz czy wdrożenie będzie kosztowne. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, ponieważ tego wymaga mój zawód :)


Zapytaj o nasze propozycje

Poprawiłbym coś, ale nie wiem co.

To nie problem tylko przeszkoda, którą pomogę rozwiązać. W tematyce tworzenia stron oraz programowania aplikacji webowych siedzę od wielu lat, i dokładnie widzę jak zmieniają się panujące trendy. Jestem z nimi na bierząco właśnie po to, żeby umieć podpowiedzieć możliwe rozwiązania. W mailu w którym będziecie Państwo opisywać swoje wymagania proszę ująć co jest dla Państwa najważniejsze, zarówno na samej stronie jak i co jest najważniejszym filarem Państwa firmy. Dzięki tym informacjom postaram się bardziej dokładnie zaproponować poprawki.

Optymalizacja witryny pod kontem SEO.

Na zlecenie klienta możemy również przeprowadzić audyt witryny, który wskaże możliwości optymalizacji witryny pod kontem wyszukiwarek i pozycjonowania w wyszukiwarkach. Posiadamy praktyczną wiedzę na temat działania wyszukiwarek, oraz potrafimy dostosować się do ich wymogów. Dobra widoczność strony w google, to również poprawne tytuły i opisy poszczególnych podstron. Warto mieć też na uwadze poprawność kodu witryny, oraz szybkość jej ładowania.


Zamów audyt witryny