790-782-441
Swarzędz

Z nami wiesz jak będzie wyglądać strona którą zamówisz!

Wycena projektu jest w naszej firmie darmowa i niezobowiązująca. W dokumencie wyceny oprócz propozycji programistycznych zapoznajemy klienta z propozycjami grafiki strony dostosowanej do potrzeb i tematyki jego projektu. Nie zatrudniamy grafików, korzystamy z usługi kupna gotowej grafiki ze strony http://templatemonsters.com. Na owej stronie możliwy jest zwykły zakup grafiki ( preferowany jak do tej pory przez 100% klientów ), lub wykupienie grafiki na własność ( koszty ponosi klient ). Nasi klienci bardzo cenią sobie taki sposób działania. Przede wszystkim, klient może wybrać grafikę do swojej strony internetowej spośród dziesiątek tysięcy gotowych szablonów graficznych. Klient dostaje od nas listę wybranych i pasujących do tematyki szablonów, ale może również poszukać szablon na własną rękę. Po zawarciu umowy na stworzenie strony z klientem, zajmujemy się w 100% sprawą grafiki. Kupujemy ją oraz implementujemy u klienta. Ponadto takie działanie pozwala na ustalenie dokładnych kryteriów grafiki, rozwiązania są bardzo efektowne, a całość jest znacznie tańsza niż w przypadku zatrudnienia grafika i tworzenia strony przez nas. Kolejnym atutem jest skrócony termin realizacji strony. A teraz na przykładzie pokażemy w praktyce jak wygląda procedura przed podpisaniem umowy i zapłatą za stronę.

Załóżmy, że klient złożył prośbę o wycenę w naszym formularzu wyceny stron www, i zawarł następujące wytyczne:

  • Strona wizytówka restauracji
  • Do 10 podstron
  • Z systemem CMS
  • Cennik możliwy do edycji
  • System newsów
  • Pozycjonowanie na 5 fraz


zdjęcie szablonów templatemonsters

W odpowiedzi klient otrzyma takie informacje jak:

Spis funkcjonalności strony wraz z opisem, dodatkowe propozycje funkcji, listę wyselekcjonowanych propozycji graficznych, dla w/w projektu będą to np:

Pełna wycena strony, propozycja fraz kluczowych, faktura proforma ( na wypadek akceptacji ), wzór umowy do wglądu ( na wypadek akceptacji )

Dopiero po przeczytaniu wyceny, i obejrzeniu proponowanych projektów witryny, kiedy to klient zna już wszystkie szczegóły, może podjąć decyzję o podjęciu współpracy, i dopiero od tego momentu zaczyna się etap podpisania umowy oraz zapłaty.

Dzięki temu rozwiązaniu klienci nie kupują kota w worku i śpią spokojnie, podczas kiedy my, rozwijamy ich interesPrzejdź do formularza bezpłatnej wyceny